Orjinal Buz Başlıklı Diod Lazer

Lazer epilasyon son yıllarda kadınların istenmeyen tüylerinden kurtulmak için en çok tercih ettiği yöntem olmuştur. Kıl köklerine etki ederek ömür boyu tüylere veda edebilmenizi sağlayan lazer epilasyonu halk arasında hep aynı isimle adlandırılsa da aslında çok farklı cihazlarla uygulanabilmektedir. Eva Derma Clinic’s olarak kullandığımız orijinal buz başlıklı diode lazer epilasyon cihazı ile kıl köklerinden ağrısız acısız bir şekilde kurtulmanıza yardım etmektedir.

 

Buz başlıklı diyot lazer cihazı, her cilt tipine ve her kıl köküne uygulanabilme özelliğine sahiptir. En ince tüylerden en açık tene kadar 4 mevsim boyunca uygulanabilme özelliğine sahip olan buz başlıklı lazer epilasyon, acı ve ağrı duymanıza, cildinizde yanıklık gibi sorunlar oluşmasına engel olur. Eskişehir buz lazer merkezi olarak buz lazer teknolojisinin geldiği son aşamanın ürünü olan cihazlarla hizmet veriyoruz.

 

Lazer epilasyonun diğer epilasyon yöntemlerinden en büyük farkı acısız bir şekilde tüyleri kökten yok etmesidir. Yüz bölgesinden bacaklara kadar her noktada güvenle uygulanan buz lazer epilasyonda uygulama odaları özenle hazırlanmıştır. Hem güvende hem de konforlu hissedebileceğiniz Eva Derma Clinic’s uzman görüşleriyle sizlere hizmet vermektedir.

 

Eva Derma Clinic’s İletişim Bilgileri

Adres: Yenibağlar Mah. İsmet İnönü 1 Bulvarı İBA Deluxia Rezidans No: 140 Kat: 3 Kapı No: 322 ( Hilton Karşısı) Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0555 066 01 17

Tel: 0222 335 91 91