Hakkımızda

Eva Derma Clinic's, her biri eğitimlerini almış, gereken yetki belgelerine sahip personel kadrosu, uzman ekibi ile istediğiniz tüm estetik ve kozmetik uygulamaları gerçekleştirmektedir.  Profesyonellikle güler yüzü, samimiyeti birleştirdiğimiz merkezimizde son teknoloji cihazlarla çalışmaktayız. Sağlık ve güzelliği tamamen hijyenik ve profesyonel koşullar altında gerçekleştirerek müşteri memnuniyetimizi artırmayı hedefliyoruz.

 

Sektörün tüm yeniliklerini takip eden kliniğimiz, kişiye özel uygulamalar yapar. Konforlu bekleme ve uygulama salonlarımızda ise kalitenin farkını hissetmeniz sağlanır. Merkezimize gelen misafirlerimizin cildi uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde analiz edilerek hangi işlemlerin nasıl bir fayda getireceğini belirler ve paylaşır.

 

Eskişehir güzellik merkezi olarak her zaman en iyi en yeni yöntemleri kullanma ilkesine sahip olan merkezimiz, cildinizi güvenle emanet edeceğiniz bir kliniktir.

 

Eva Derma Clinic’s İletişim Bilgileri

Adres: Yenibağlar Mah. İsmet İnönü 1 Bulvarı İBA Deluxia Rezidans No: 140 Kat: 3 Kapı No: 322 ( Hilton Karşısı) Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0555 066 01 17

Tel: 0222 335 91 91